Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Конкурс дитячих малюнків «Новорічна казка»

25.12.2013

 

До Новорічних свят у технікумі був проведений конкурс малюнків  дітей працівників нашого навчального закладу. У ньому прийняли участь 7 дітей, віком від 3 до 7 років: Cаноян Емма, Соснова Катя, Мільштейн Настя, Коломоєць Вероніка, Овчинникова Варя, Кривенко Артем, Алексов Максим. Юним митцям запропонували створити малюнок на новорічно-різдвяну тематику. Були подані роботи, виконані у різноманітній техніці.

 

У кожному малюнку - яскрава дитяча фантазія, власне світосприймання чудової пори року - зими з сніговиками, хурделицею, засніженими ялинками, передчуття наближення Новорічних свят.

 

Загалом дитячі малюнки дивували, веселили і змушували задуматися одночасно. Аристотель говорив: «Є чотири мистецтва, які можна вважати виховними засобами: це граматика, малювання, гімнастика й музика. Граматика й малювання необхідні для практичного життя, хоч малювання має на меті виховання естетичного почуття, а граматика – логічного мислення». Отже,  дитячі малюнки розвивають естетичний смак у дітей і водночас служать «виховним засобом» для дорослих. Діти бачать і відтворюють те, чого вже ніколи не зможуть відчути більшість дорослих. Юні майстри думають серцем і малюють душею. І велике їм спасибі від нас, дорослих, за це!

 

 

<< Назад до списку