Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Бінарне заняття

06.03.2014

 
Відкрите бінарне заняття з української мови та астрономії.
 
 
Викладачі нашого технікуму, проводячи навчальні заняття, активно використовують різні інноваційні форми. Однією з таких є проведення бінарних уроків, що є невід’ємною складовою педагогічної майстерності. 
 
Так, 3 березня викладачами Клименко І.В. та Саноян А.О. зі студентами групи Р-11 було проведено відкрите бінарне заняття з української мови та астрономії на тему: «Складні випадки правопису числівників. Планети Сонячної системи». 
 
     
 
 
Що мало на меті узагальнити і систематизувати знання студентів про числівник та про планети Сонячної системи; розглянути складні випадки правопису числівників; розвивати пізнавальну компетентність, удосконалюючи мовлення студентів шляхом збагачення синонімами та фразеологічними зворотами; виховувати інтерес до навчальних дисциплін, бажання застосовувати набуті знання на практиці. Вдало використані новітні форми  й методи навчання, продумано дібраний дидактичний матеріал сприяв активній роботі студентів. 
Протягом заняття було доречно використано сучасні технічні засоби навчання, що викликало жвавий інтерес до теми, що вивчалася. 
 
 
     
 
     
 
 
 
На відкритому занятті були присутні 
 
     
 
 
 
завідуюча технологічним відділенням Мала Р.І., заступник директора з виховної роботи Смагарь Н.В., методист Семікіна Н.М., голова циклової комісії Клименко Л.В., а також викладачі загальноосвітніх дисциплін Могилевська Л.І, Сащенко Л.М., Васильєва Г.С. Заняття було проведено на належному навчально-методичному рівні, із залученням сучасних мультимедійних засобів та доречним  поєднанням усіх видів мовленнєвої діяльності.
 
<< Назад до списку