Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Змагання з настільного тенісу

24.03.2014

 

       Популяризації здорового способу життя між студентською молоддю є проведення систематичних секційних занять з настільного тенісу у ВП «Донецький технікум Луганського національного аграрного університету».

 

Серед гуртожитків технікуму 18 березня 2014 року було проведено турнір з настільного тенісу. Перед турніром у кожному з гуртожитків пройшов відбір у збірні, тому на нас чекав бій еліти, віртуозів ракетки.

 

Арбітром була студентка групи В-21 Сітак Ольга. Дослідник Анатолій Ребрина стверджує, що найхарактернішими якостями гравця настільного тенісу є кінестетична та м’язова чутливість, вольові якості, оперативна пам'ять, оперативне та аналітичне мислення, комунікативність, творчість, стійкість уваги, а також витривалість, спритність, швидкість складної реакції, сенсомоторна координація рухів та ін. 

 

Попри «буранного » вітру і темряви за вікном та дев’ятої години вечора на годиннику, а у холі гуртожитку №2, де відбувалося проведення турніру було гаряче, адже там розгорнулися найцікавіші битви. Здаватися не хотів ніхто, тому більшість матчів завершувалася «цікавим» рахунком. Гравці раз за разом видавали напружені серії. Оскільки кожний спортсмен мав свій стиль та особливості, не можна було напевно знати: чи ми побачимо технічну гру с жартами у мікропаузах, чи потужні удари рішучих тенісистів, чиї закам'янілі обличчя видавали шалену напругу та націленість на результат.

 

Турнір настільного тенісу захоплював не тільки учасників гри, а й уболівальників.

 

 

  

 Вітаємо переможців даного турніру!

 

Серед юнаків:

 

І місце - Нечипоренко М. група В-32;

 

ІІ місце – Катранжи А. група Р-11;

 

ІІІ місце – Каравацький В. група В-31, Пенков К. група Р-41.

 

Серед дівчат:

 

І місце - Сітак О. група В-21;

 

ІІ місце - Анікіна Д. група В-32;

 

ІІІ місце - Биканова К. група Т-41.

 

А настановами для подальшої популяризації настільного тенісу пропонуємо перераховані відомі факти, світові рекорди на які потрібно дивитися із гордістю та бажанням самим досягнути певних позитивних результатів:

 

1. Самим титулованим гравцем є венгер Віктор Барна (1911-1972 рр.). Він став володарем 15 золотих медалей чемпіонатів світу.

 

2. Найбільш титулованою спортсменкою є угорка Марія Меднянскі (1901-1979 рр.). Вона стала володаркою 12 золотих медалей чемпіонатів світу. Сучасна гра у настільний теніс настільки складна і багатогранна, що навряд чи ці рекорди вдасться побити навіть самому талановитому спортсменові.

 

3. У жінок рекорд швидкої гри - 148 ударів за 60 сек. належить англійській тенісисткам Лінде Ховард і Мелоді Люди (встановлений 11 жовтня 1977).

 

4. Рекорд тривалості чоловічої парної гри (101 год. 1 хв. 1 сек.) Між парами Лаіса-Фія і Воррен-Веяр зареєстрований у США у 1979 р.

 

5. Найдовший розіграш одного очка був зафіксований 14 березня 1936 на чемпіонаті світу у Празі між польським тенісистом А. Ерліхом і румунським спортсменом П. Факашем. Вони безпомилково перебивали м'яч через сітку 1:00:58 хв.

 

6. У Книгу рекордів Гіннеса занесли своєрідне досягнення двох любителів настільного тенісу Ріка Баулінга і Річарда де Вітт. Вони у присутності глядачів протягом 10:00:9 хв. безпомилково перебивали м'яч різноманітними ударами (1983 р., США).

 

7. Своєрідний рекорд, який не можна побити, а можна тільки повторити, встановила у 1981 р. на 36 чемпіонаті світу команда Китаю, яка завоювала 7 золотих медалей в усіх розігруючих видах змагань: чоловічому командному, жіночому командному, чоловічому одиночному, жіночому одиночному і парному змішаному.

 

8. Найтриваліша одиночна гра у настільний теніс серед чоловіків зареєстрована у команді Південної Африки, де Пітер Ван дер Мерв і Андре Веттер грали з 30 травня по 4 червня 1983 р. протягом 143 годин 46 хвилин.

 

9. Найшвидшим гравцем у настільний теніс визнаний англійський спортсмен Десмунд Дуглас. Разом із Ніки Ярвіс у 1976 р. у Лондоні він продемонстрував найшвидший темп гри - 162 удару за 60 сек.

 

<< Назад до списку