Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

The Earth is our home

29.03.2014

 

 

          Ми живемо на самому дні блакитного повітряного океану Землі - її атмосферного шару. Земля - це наш дім. А який він? Французький географ Елізе Реклю дуже влучно сказав: "Людина створює навколишнє середовище по своєму образу і подобі". Тобто ми маємо те навколишнє середовище, яке заслужили.

 

         Небачено активна й здебільшого непродумана діяльність людини, супроводжувана знищенням природних ресурсів і забрудненням навколишнього середовища, призвела до того, що нині біосфера планети перебуває в критичному стані, коли до глобальної катастрофи залишилися лічені кроки.

 

Студенти нашого технікуму також переймаються екологічними проблемами людства. Викладачі технікуму намагаються привернути їхню увагу до цих проблем як на заняттях, так і у виховній роботі.

 

12 березня 2014 року викладачі іноземної мови Клименко Л.В. та Васильєва Г.С. провели  відкрите заняття з іноземної мови серед команд студентів груп В-21 та В-22 за темою “The Earth is our home” (Земля – наш дім).

 

 

     

 

Заняття пройшло в нестандартній формі – інтелектуальної гри «Брейн-ринг» (від англ. brain — мозок)  — гра між двома (і більше) командами у відповіді на питання.

     

 

          Метою заняття було систематизувати та узагальнити знання з теми «Це твоя планета»; розвивати пам'ять, логічне мислення, уміння систематизувати, аналізувати, робити висновки; вчити студентів роботі в групах, поважати та прислухатись до думки інших людей; вдосконалювати вимову та навички монологічного висловлювання; виховувати дбайливе ставлення до навколишнього середовища, пробуджувати бажання до збереження чистого довкілля.

 

Протягом заняття було доречно використано сучасні технічні засоби навчання, що викликало жвавий інтерес до теми, що вивчалася.

 

 

 

Серед присутніх на занятті викладачів було обрано журі (Мурзінова Л.М. та Кірпо Н.В.), яке оцінювало роботу команд студентів та допомагало викладачами визначити переможців цього змагання.

 

 

На занятті були також присутні заступник директора з виховної роботи Смагарь Н.В., методист Семікіна Н.М.,а також викладач Губарева Л.І.

Заняття було проведено на належному навчально-методичному рівні, із залученням сучасних мультимедійних засобів та доречним  поєднанням усіх видів мовленнєвої діяльності.

 

 

В результаті запеклої боротьби перше місце зайняла команда групи В-21 під назвою “Greenpeace”, команда групи В-22 ”The children of the Earth” з невеликим відривом посіла друге місце.

 

 

 

 

 

 
<< Назад до списку