Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Виховна година з психологом

02.04.2014

 

У нашому технікумі приділяється належна увага соціально-психологічному становленню та інтелектуальному зростанню особистості.
 
 
Навчання стимулює самостійність молодої людини, що сприятливо впливає на розумові здібності та риси характеру. Чітко окреслена мета, свобода від зайвого опікування, виховна робота стимулюють вироблення гнучкого творчого стилю мислення, потребу в самодостатності. Але інколи вчорашнім школярам буває нелегко самостійно мислити, орієнтуватись у навчально-виховному просторі та знаходити оптимальні моделі поведінки  в студентському середовищі. Для того, щоб сприяти успішній адаптації першокурсників до нових умов навчання психолог технікуму Саноян А.О. та куратор групи Т-11 Кірпо Н.В. провели виховну годину «Студент та одногрупники: школа взаємодії».
 
 
 
 
Мета якої, підвищення учбової мотивації студентів, розвиток навичок ефективного спілкування. Під час виховної години юнаки та дівчата мали змогу відверто відповісти на запитання анкети щодо оптимізації навчального процесу, змалювати власний «образ студента» «життєвими фарбами», визначити якості, що допомагають та перешкоджають у навчанні й спілкуванні.
 
 
     
 
 
 
Молодь виявила  зацікавленість у проведенні занять з елементами тренінгу для розвитку навичків рефлексії та саморегуляції.
 
 
 
 

 

<< Назад до списку