Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

День відкритих дверей

15.04.2014

 

З приходом весни прокидається природа, людина стає активною і веселою. ВП «Донецький технікум Луганського національного аграрного університету» також не втрачає часу та закладає зернята майбутнім абітурієнтам, які в осені проростуть студентами даного навчального закладу. Адміністрація та викладачі технікуму 12 квітня 2014 року провели «День відкритих дверей», мета якого привернути увагу шановних гостей до нашої Альма матер.

 

     

 

     

 

У заповненій актовій залі перед майбутніми абітурієнтами та їх батьками виступив директор технікуму Рибак А.М. та його заступники, які ознайомили з історією технікуму, розповіли про спеціальності, правила прийому, про гуртожитки, зупинились на матеріальній базі, спортивному та культурному розвитку сучасної молоді.

 

     

 

     

 

Розповіли про престижність спеціальностей, які є в технікумі. Відповіді на питання, які цікавили абітурієнтів у повному обсязі задовольнили інтереси аудиторії.

 

     

 

Потім майбутніх студентів і їх батьків запросили на екскурсію завідуючі ветеринарним відділенням (Мурзинова Л.М і Карпенко В.М.) та технологічним відділенням (Мала Р.І.) по приміщеннях навчального закладу: лабораторіях, аудиторіях, завітали до комп’ютерного класу, спортивної зали, «качалки», гуртожитків тощо.

 

     

 

   

 

      

 

Але відверто признаємося, сьогоднішніх учнів, що завітали на День відкритих дверей ми раді бачити нашими студентами.

 

До зустрічі!

<< Назад до списку