Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Писанки та крашанки руками студентів

28.04.2014

 

Українська мова тісно пов’язана з багатьма суміжними науками, які допомагають повністю охопити багатство та різноманітність українського слова від давніх часів до сьогодення. До таких наук належать література, фольклористика, етнографія та ін. Знайомство з традиціями та обрядами українського народу є важливим елементом у вивченні української мови та літератури.

 

Писанки - це важлива складова української культури, народних традицій. Тому ознайомлення з витоками писанкарства, техніками розпису писанок є важливими у вихованні поваги молоді до традицій українського народу.
У ВП «Донецький технікум Луганського національного аграрного університету» провели конкурс «Писанки, крашанки руками студентів» серед студентів І-ІІІ курсів.

 

Мета заходу - розкрити цінність і символіку унікального витвору української культури - писанки; розширити і поглибити знання студентів про народну символіку, розвивати творчість; виховувати повагу до традицій і звичаїв народу; формувати інтерес та повагу до історичного минулого людства, його легенд і вірувань; прищеплювати любов до народного мистецтва (писанкарства); виховувати естетичний та художній смак, любов і повагу до рідної культури.

 

Виражаємо вдячність студентам, які прийняли участь у конкурсі і посіли такі місця:

 

І місце – групи В-32, ОВ – 31;

 

 

 

ІІ місце – групи ОВ-21, В-21, Т-31, В-22;

 

     

     

 

ІІІ місце – групи В-12, Р-21, Т-11

 

     

 

Вітаємо переможців конкурсу!

<< Назад до списку