Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Зустріч випускників минулих років

19.05.2014

 

17 травня 2014 року у ВП «Донецький технікум Луганського національного аграрного університету» гостинно відкриті двері для всіх випускників технікуму. До технікуму приходять ті, хто усвідомлює цінність студентської юності, для кого "старый друг – лучше новых двух”; приходять ті, хто зрозумів роль викладача у формуванні свого характеру, можливо, навіть, і сюжетної лінії свого дорослого життя; приходять ті, хто відчуває внутрішню потребу вклонитися педагогу й порадувати його не тільки квітами, а й своїм успіхами в житті.

 

 

Адміністрація технікуму та педагогічний колектив відчуває велику відповідальність перед усіма, хто завітав до нас. Адже люди приїздять звідусіль, їхні життєві досягнення вражаючі. 

 

Цього року в нелегкий час для нашої держави до технікуму «злетілись» випускники з різних регіонів України. Святковий концерт вражав емоційністю, щирістю, теплотою почуттів.

 

 

 Директор технікуму Анатолій Миколайович Рибак щиро вітав присутніх в залі та був вдячний їх відданості навчальному закладу. Особливу пошану та добрі слова почули ветерани праці, викладачі.

 

 

 Від імені всіх ветеранів педагогічної праці виступила Зоя Михайлівна Василенко.

 

 

Найбільш вразили слова випускників, які дякували технікуму за знання та життєві настанови. Кожен виступаючий намагався згадати свою студентську молодість, роки навчання, перше кохання, адже багато хто і супутника свого життя знайшов саме в технікумі.

     

 

Розважали гостей художні номери студентів технікуму. А після офіційної частини для випускників та викладачів свято на цьому не закінчилося. Ще довго групи різних років випуску згадували студентське життя, весело сміялися, розповідали. Стерлися вік, фах, досягнення, усі вони веселилися як вчорашні випускники нашого найкращого в світі технікуму.

 

 

 

 

Багато гостей з різних куточків України приїхали, аби зустрітися з рідним навчальним закладом, викладачами, які впродовж років навчання в технікумі намагались навчити студентів бути в першу чергу людьми з великої літери.

 

    

 

        

 

Відокремлений підрозділ «Донецький технікум Луганського національного аграрного технікуму» впевнено дивиться у своє майбутнє, оскільки наші випускники своїх дітей віддають навчатись саме туди, де їм було добре, а батьки своїм дітям бажають лише найкращого!

 

До нових зустрічей!

<< Назад до списку