Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

День відкритих дверей

19.05.2014

 

Уже вдруге в поточному році ВП «Донецький технікум Луганського національного аграрного університету» гостинно відчинив двері майбутнім абітурієнтам 2014 року.

 

 

Так, 17 травня 2014 року в технікумі відбувся День відкритих дверей.

 

     

 

 

 

Перед майбутніми абітурієнтами та їх батьками виступив директор технікуму Анатолій Миколайович Рибак, який розповів про історію навчального закладу, його матеріальну базу, наголосив на актуальності спеціальностей, які є в технікумі. Виступили заступник директора з навчальної частини Віктор Васильович Потебенько, заступник директора з виробничого навчання Сергій Васильович Беспалов, заступник директора з виховної роботи Наталя Володимирівна Смагарь, відповідальний секретар приймальної комісії Наталя Анатоліївна Костіна, які розповіли при навчання в технікумі, про традиції в навчальному закладі та детально пояснили правила прийому в 2014 році.

 

У наших гостей було багато питань, на які вони отримали вичерпну інформацію. А в кінці зустрічі завідуючі відділення ветеринарної медицини Людмила Миколаївна Мурзинова та технологічного Раїса Іванівна Мала провели екскурсії по аудиторіям, лабораторіям, показали бібліотеку, гуртожитки тощо.

 

     

 

     

 

     

 

     

 

         

 

     

 

 

ДО НОВИХ ЗУСТРІЧЕЙ У НОВОМУ НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ !

 

<< Назад до списку