Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Слава полю, слава хліборобам

25.05.2014

 

Хліб – це вічне і святе поняття. Корифей агрономічної науки К.А. Тімірязєв говорив, «Чи багатьом дійсно приходить в голову думка, що кусень добре випеченого хліба складає одне із найважніших винаходів людського розуму».

 

Саме цій темі було присвячено відкриту виховну годину «Слава полю, слава хліборобам», яку підготували і провели студенти групи Р-21 під керівництвом куратора Грачікової Л.Ю. і викладача агрономічних дисциплін Клименка Є.М.

Свій захід студенти почали з відвідування полів учбового господарства, де ростуть сільськогосподарські культури, дослідного поля та колекційної ділянки.

 

 

Студенти підготували цікаві розповіді, вірші про найважливішу професію. На виховну години запросили ветерана праці, викладача нашого технікуму Дудченко Л.Ю., яка більше 40 років життя присвятила справі навчання майбутніх аграріїв.

В своєму виступі Людмила Ігорівна акцентувала увагу на тому що праця хлібороба найдавніша, найважливіша й найпочесніша серед всіх існуючих професій. Говорила про те, що студенти зробили правильний вибір навчаючись в нашому технікумі агрономічним наукам.

 

Далі – звучали цікаві розповіді, вірші та пісні про хліб, про колоски, про невтомні руки, що вирощують пшеницю, жито, ячмінь, овес.

 

 

Всі присутні пройнялись атмосферою, яка панувала в аудиторії. Захід досяг своєї мети: дуже доречно було обрано тему і вдало її розкрито. 

<< Назад до списку