Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Сучасна молодь проти паління!

01.06.2014

 
          На сьогоднішній день проблема здорового способу життя є актуальною та хвилюючою. Наш навчальний заклад приділяє багато уваги формуванню здоров’язберігаючої  компетенції молоді та профілактиці шкідливих звичок серед підлітків.
 
        
 
 
          Так, 29 травня практичний психолог технікуму Саноян А.О. провела круглий стіл «Сучасне покоління проти паління!», присвячений Всесвітньому дню боротьби  з тютюнопалінням. У наш час боротьба з курінням є не тільки медичною, а й соціальною проблемою.
 
 
 
          Метою заходу було акцентування уваги студентів на негативному впливі тютюну на здоров’я людини, ознайомлення з поняттями  «пасивне паління», «тютюнозалежність», а також зі шляхами попередження та боротьби з цією шкідливою звичкою, формування в підлітків якостей сильної особистості, здатності протистояти тютюновій індустрії. Протягом заходу з доповідями виступили студенти групи Т-11 Єрмократій С., Сємікіна Л., Журавльова І., які переконливо розповіли про шкідливість паління та його згубні наслідки.
 
 
 
          А демонстрація мультимедійної презентації та відеофільму «Правда про куріння» остаточно переконали молодь ніколи не палити цигарок.
 
 
На виховному заході були присутні заступник директора з виховної роботи Смагарь Н.В. та викладачі технікуму Сащенко Л.М. та Темлякова Д.В.
 
     
 
 
          Ми часто чуємо слова: «доля людини», але розпоряджається нею кожен з нас самостійно, зробивши вибір на користь здоров’я й відмовившись від речей, що можуть перешкодити в житті. Давно доведено, все, що робить людина, впливає  на  її самопочуття. Здоров’я — це спосіб життя людини. Це той стиль, що кожен обирає для себе, і саме він визначає, чи досягне людина успіху, чи ні!
 
Тому 31 травня, Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням — це привід ще раз замислитись, що для кожного з нас важливіше: здоров’я  чи  сумнівне  задоволення від цигарки? І якщо у когось із підлітків, що палять, десь глибоко дозріло бажання  розпрощатись  із  тютюном, то чому б не зробити  це  саме  сьогодні?
 
 
Ніхто не подбає про твоє здоров’я крім тебе самого!
 
Бути здоровим – модно і сучасно!
 
<< Назад до списку