Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

ЕКСКУРСІЯ НА ВИРОБНИЦТВО

10.06.2014

 

Студенти групи ОВ – 21 під керівництвом викладача Грачікової Л.Ю. з навчальної дисципліни «Технологія зберігання і переробки продукції рослинництва» провели екскурсію, де ознайомились з переробними підприємствами, що функціонують в нашому місті.

Це ТОВ «Красногорівський агропродукт», який очолює Езгубая Гіві Костянтинович та ПП «Бєлкін» - макаронна фабрика, що працює під керівництвом Бєлкіна Володимира Євгеновича.

 

Студентів на території «Агропродукту» зустрів і привітав керівник Гіві Костянтинович, який показав і пояснив роботу очистки і переробки зерна пшениці на борошно, процес випікання хлібобулочних виробів.

 

 

Старший лаборант Коваленко С.В. показала лабораторію,  де за допомогою сучасних приладів проводять аналізи якості зерна і продукції.

 

 

Робітники підприємства пригостили студентів запашними свіжоспеченими булочками.

 

     

 

 

На макаронній фабриці студенти мали змогу прослідкувати за всіма технологічними процесами під час екскурсії, яку провів технолог підприємства Козакевич Андрій Леонідович.

 

 

Від складського приміщення з борошном, через всі цехи виробництва макаронів до фасувального цеху була цікава розповідь, як виготовляють цінний харчовий продукт – макаронні вироби.

 

Працівники фабрики пригостили студентів пакетиками макаронів.

 

 

<< Назад до списку