Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Підсумки навчання групи Т-41

14.06.2014

 

Студенти технологічного відділення, групи Т-41 підвели підсумки навчання й повністю готові до державного іспиту, який відбудеться незабаром.

 

Практична підготовка студентів випускників є складовою частиною навчального процесу і ставить за мету оволодіння студентами сучасними методами і формами організації праці, формування професійних умінь і навичок, які необхідні для прийняття самостійних рішень на конкретній ділянці роботи в реальних ринкових відносинах, виховання в майбутніх спеціалістах потреби систематично поновлювати свої знання та застосовувати їх в практичній діяльності.

 

Курсова робота – є індивідуальною, творчою роботою студента по вдосконаленню технології виробництва та переробки продукції тваринництва, на тих ділянках виробництва, де студенти проходили виробничу технологічну й переддипломну практики.

 

4 та 5 червня 2014 рокувідбувся захист курсових робіт з таких дисциплін «Технологія переробки продукції тваринництва з основами виробничої санітарії», «Технологія виробництва продукції тваринництва».

 

 

 

 

На захисті студенти представили членам комісії свої доповіді-презентації, де змістовно та обґрунтовано відповіли на питання обраної ними теми.

 

Ще однією складовою, був іспит з практичних навичок, де студенти показали всі свої вміння та навички.

 

 

 

<< Назад до списку