Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Учбова практика

14.06.2014

 

Йдуть останні дні навчання… Незважаючи на щільний графік, студенти технологічного відділення, групи Т-41 проводять їх з користю, у підготовці до своєї майбутньої спеціальності.

 

Так, на цьому тижні під час проходження учбової практики з навчальної дисципліни «Технологія переробки продукції тваринництва з основами виробничої санітарії» під керівництвом викладача Темлякової Д.В. закріпили свої знання, щодо оцінки якості готової продукції. Студенти самостійно відбирали проби меду, оцінювали органолептичні показники якості, проводили дослід, щодо фальсифікації.

 

 

Наступного дня робота проходила в лабораторії ветеринарної клініки ВП «ДТЛНАУ». Студенти провели дослідження середніх проб на оцінку органолептичних показників якості молока, кефіру, сметани, йогурту, вершкового масла; визначали кислотність молока та молочнокислої продукції торгових марок «Добряня», «Лактіс», АТБ «Вигідна ціна» й проводили дослід на фальсифікацію крохмалем та мукою, який показав, що зразок сметани ТМ «Вигідна ціна» АТБ, не відповідає вимогам якості.

 

 

 

 

 

колаж

 

 

<< Назад до списку