анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Затишок нашими руками - Генеральне прибирання в Чистий четвер

14.04.2015

Затишок нашими руками  - Генеральне прибирання в Чистий четвер

    «Якщо хочеш весь рік бути здоровим, неодмінно, викупайся до сходу сонця.» - Спробуйте самі і ви переконаєтеся, що дійсно, в цей ранок вода знаходить чудові цілющі властивості. Цією водою можна змити всі гріхи, що накопичилися за рік.
       Не лініться, а краще встаньте в Чистий четвер раненько і відмийтесь під душем, у ванні або в лазні ще до світанку.

      Є ще одна вірна прикмета - якщо в Чистий четвер проведеш генеральне прибирання, то отримаєш за це багато радості. Крім того, що будинок стане чистим, тут закладений ще й такий релігійний момент, що шість днів після Чистого четверга прибиранням релігійні люди не займаються.

       Мешканці гуртожитку ВП «Донецького технікуму Луганського НАУ» теж вирішили очистити своє житло від усього зайвого. Під керівництвом вихователя Алексової О.А. старости поверхів: Анікіна Дар'я, Чернобай Юлія та староста гуртожитку Шестакова Анастасія організували генеральне прибирання. Під фонову музику з гарним настроєм, дружнім колективом мешканці помили стіни, вікна, підлогу холів, битових кімнат та своїх житлових кімнат. Усі дуже раді бо зробили загальне, корисне та чисте діло. А якщо ви не можете повірити в силу чарівної четвергової води, то шкоди не буде, чистота всім на користь – і у домівках, і тілесна, і душевна!

 

                                                              Заступник директора з виховної роботи С.В. Цвяткова

 

<< Назад до списку