Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Привітання з Днем української писемності та мови!

06.11.2020

Привітання з Днем української писемності та мови!

Шановні колеги, студенти!

Щиро вітаємо Вас з Днем української писемності та мови!

Мова є душею нації, її генетичним кодом, адже у її глибинах народилося культурне надбання, яким може пишатися український народ. Наша рідна мова загартована історією й відточена творчістю талановитих майстрів слова України.

Від нас залежить, якими побачить українців світ. Зберігати і розвивати рідну мову – це будувати незалежну, справді вільну країну, виховувати гідних представників свого народу і пишатися Батьківщиною.

У 2000 році з'явилася цікава традиція проводити Всеукраїнський диктант національної єдності. Ювілейний ХХ Радіодиктант національної єдності цього року відбудеться 9 листопада о 9:30 в ефірі Українського радіо. Усі охочі мають можливість перевірити свої знання з української мови. Також у День української мови та писемності стартує конкурс імені Петра Яцика, на якому за першість змагаються  знавці українського слова.

Варто пам’ятати, що грамотно володіти державною мовою – це обов’язок справжніх українців, які вболівають за державу, за її цілісність і духовну міць.

Бажаємо всім утверджувати рідну мову, дбати, щоб цей нетлінний скарб служив єднанням між поколіннями, возвеличував Україну й українців. Нехай материнське слово буде для  нас духовним джерелом життя і оберегом!

Зі святом!

<< Назад до списку