анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Роздуми за круглим столом зі студентами старших курсів над світом без насилля "Гармонія душі"

21.04.2015

    В людині існує три початки: воля, розум та серце.  У наш час розвинутих технологій розум для людини грає велику роль. Досягти чогось у житті без волі неможливо. Та лише серце повинно керувати ними. Адже лише чуйне серце може відрізнити добро від зла.

   Однією з актуальних тем сучасного світу стала проблема насилля. Ще у священному писанні вперше згадувалось про акт насилля в історії Авеля та Каїна. Заздрість та жорстокість зіграла вирішальну роль у вчинку Каїна, вбивчого свого брата. Жодна релігія не вчить вбивати та ображати слабкого, вирішувати свої проблеми за допомогою війни. Навпаки релігія  закликає нас жити у мирі,  вчить вибачати, а помста, жорстокість, вбивство та насилля – найтяжчі гріхи людства.

   Треба зробити усе, щоб на нашої землі не було війни, щоб не гинули люди, а приносили тільки радість. Щоб не страждали діти від суперечок дорослих. Треба забезпечити їм мир!

   А блакитна планета з зеленими островами залишалася такою ж, навіть кращою. Щоб ще багато поколінь насолоджувалися свіжим повітрям, чистою водою, золотими полями. Та для того щоб світ став добрішим ми повинні навчитися жити у мирі та любові на землі!

    На тому тижні була проведена робота зі студентами на тему життя без насилля. Усі бажаючі висловили свої думки та були почуті. Ми разом поміркували над тим, яке б могло бути наше життя, що саме ми можемо зробити для його покращення, чого нам не вистачає. Були зроблені висновки та кожен відчув себе частиною великої та дружньої родини, яка має зробити цей світ добрішим.           

  

практичний психолог Давиденко Альона Василівна

 

 

<< Назад до списку