анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

«Як правильно організувати насичене, цікаве дозвілля? Суспільно-активний відпочинок»

23.04.2015

   Людина стає особистістю, лише долучаючись до духовних цінностей, які забезпечують його цілісність, його гармонію, його включеність у соціум. Діяльність педагогів особливо важка в умовах зміни ціннісних орієнтацій, коли багато людей позбавлені ідеалів і надій, до яких слід прагнути. Але педагоги відстоюють цінності, які рятують людину від духовної убогості і культурної обмеженості, допомагають і навчають студентів долати труднощі, долучають їх до культури,  допомагають освоювати нові соціальні ролі, певні правові та моральні норми і цінності. 

   Змістовний відпочинок і дозвілля, поряд з утворенням і задоволенням основних потреб студентів, відіграють велику роль в його розвитку.  Заняття юнаків у вільний час не тільки розвивають у них певні якості, але і організовують їх, надають їм впевненісті у своїх діях і в своїй компетентності.  У нових соціально-економічних умовах необхідно найбільш повноцінно та ефективно реалізовувати  потенціал вільного часу студентів. Істотно розширювати традиційні напрями і форми роботи зі студентами.

   У середу було проведено ігрове навчання зі студентами групи Т-11 на тему: «Як правильно організувати насичене, цікаве дозвілля? Суспільно-активний відпочинок». Для того щоб студенти швидше і активніше пішли на контакт ми почали наше спільне заняття з малюнків. Ця проективна методика спрямована на пізнання особистості.  Своїми малюнками вони дозволили побачити їх приховані бажання, захоплення і навіть взаємини в сім'ї та з однолітками. Потім вони самі розповіли про свої захоплення у вільний час і хобі.  Виявляється, що майже всі  студенти у групі займаються спортом. Хлопці полюбляють футбол та баскетбол, дівчата займаються творчою діяльністю: малюють, співають, займаються танцями та навіть пишуть вірші. Заключним етапом було надання рекомендацій та побажання цікавого та насиченого дозвілля.

 

практичний психолог Давиденко Альона Василівна

<< Назад до списку