Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Заходи до Дня української писемності та мови

11.11.2020

Заходи до Дня української писемності та мови

9 листопада студенти та викладачі ВСП «Донецький фаховий коледж» долучитися до написання ювілейного ХХ Всеукраїнського диктанту національної єдності.

10 листопада відбулася студентська мовно-практична онлайн-конференція «Словянська філологія: від Нестора до сьогодення», присвячена Дню української писемності та мови.Мета конференції– розширити знання студентів про виникнення та розвиток української писемності,обговорити та узагальнити набутий досвід дослідження актуальних проблем у галузі мовознавства.

Із вітальним словом до присутніх звернулася викладач філології Саноян А.О., акцентуючи увагу слухачів на тому, що українська мова дає не тільки можливість пізнати світ, а й реалізувати себе як інтелектуально розвинену мовну особистість.

Увагу запрошених привернули цікаві виступи студентів Свайкіної К., Краснощока А., Побережник Г., Муравчик М., Морозова В., Каркліс О., Волосович Є. та Порох Є.Тематика доповідей відзначалася розмаїттям, глибиною та актуальністюпоставлених проблем. Варто зазначити, що всі виступибули унаочнені інформативними й пізнавальними слайдами презентації.

Підтримала наукову атмосферу та підбила підсумки конференції заступник директора з виховної роботи Кірпо Н.В., яка подякувала всім присутнім за активну участь. Слова підтримки і побажання творчих успіхів пролунали від завідуючої ветеринарним відділенням Внукової О.В.

Тож, варто пам’ятати, що грамотно володіти державною мовою – це обов’язок справжніх українців, які вболівають за державу, за її цілісність і духовну міць. Бажаємо всім утверджувати рідну мову, дбати, щоб цей нетлінний скарб служив єднанням між поколіннями, возвеличував Україну й українців. Нехай материнське слово буде для нас духовним джерелом життя і оберегом!

 

<< Назад до списку