Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Шановні студенти, учасники ЗНО!

30.11.2020

Шановні студенти, учасники ЗНО!

Розпочинаємо знайомство з сайтом Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти та його соціальними мережами!

Нам дуже хочеться, щоб інформація з сайту

допомогла Вам у підготовці до ЗНО.

Адреса нашогосайту - https://test.dn.ua/

 

І розділ. «Календар ЗНО - 2021»https://test.dn.ua/grafik-zno/

Ви дізнаєтеся:

  • у які терміни буде розміщено запрошення – перепустку до пункту тестування, з якої дізнаєтеся, де Ви будете проходити ЗНО;
  • коли будуть оголошені результати ЗНО тощо.

 

ІІ розділ.«Готуємось до ЗНО»https://test.dn.ua/gotuiemosya-do-zno/

 

  1. У розділі є посилання на сторінки сайту Українського центру оцінювання якості освіти, де розміщено:
  2. новації ЗНО 2021https://testportal.gov.ua/novatsiyi-grafik-predmety/,
  3. характеристики сертифікаційних робіт із предметів зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року https://testportal.gov.ua/zno-2021-2/.
  4. демонстраційні варіанти сертифікаційних робіт з української мови, української мови і літератури, математики за профілем вашого навчання:

 Роздрукуйте зошити, попрацюйте в них. Зверніть увагу на новий формат завдань, у тому числі і власного висловлення.

2) Вже час визначатися з напрямком підготовки та спеціальністю, яку Ви вирішили обрати для своєї майбутньої професії. У цьому розділі Ви можете ознайомитися зУмовами прийому на навчання для здобуття вищої освіти.

УВАГА!Обов’язково перевірте, які предмети потрібні на ЗНО за обраною Вами спеціальністю у 2021 році. Відбулисязначнізміни у порівнянні з 2020 роком!В додатку 4 до Умов прийому Ви дізнаєтеся, які предмети потрібні для вступу на ту чи іншу спеціальність. Саме тут зазначено, який предмет є обов’язковим:українська мова чи українська моваі література.

 

3) Радимо також обов’язково скористатися безкоштовними тренувальними онлайн-ресурсами для тестуваннята випробувати свої знання на тестах минулих років за посиланнями:

http://lv.testportal.gov.ua:8080/  - перевага ресурсу: можливість обирати тему за всіма предметами та заздалегідь побачити, над якими темами ще варто попрацювати.

http://zno.osvita.ua/- перевага ресурсу:це тестування з тією ж кількістю та формами завдань як і в сертифікаційних роботах ЗНО, оскільки зібрані реальні тести попередніх років.

- iLearn(https://ilearn.org.ua/ )– це безкоштовна гейміфікована платформа з навчальними онлайн-курсами, тестами та вебінарами для всіх, хто бажає навчатися та успішно скласти ЗНО.

- Студія онлайн-освіти EdEra  - безкоштовна платформа підготовки до ЗНО з англійської мови, української мови і літератури, математики, історії та біології.

- Prometheus - безкоштовні курси з підготовки до ЗНО з математики, української мови і  літератури та історії України.

 

4)Якщо Ви обрали для ЗНО/ДПА історію України, то варто скористатися онлайн-тренінгами за посиланням http://lvtest.org.ua/index.php/pidhotovka-do-testiv:

  • Перелік пам'яток архітектури та образотворчого мистецтва, які містить програма ЗНО з історії України;
  • Історичніперсоналії для візуальногорозпізнавання;
  • Тренажер з історіїУкраїни «Карти (мапи)» з коментарем до кожного завдання- http://lv.testportal.gov.ua:82/traneeHistory/edusite/maps.html

 

5) Якщо Ви обрали для ЗНО/ДПА іноземну мову, готуючись до аудіювання, скористайтеся ресурсами на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Аудіофайли з іноземних мов, які використовувалися для аудіювання попередніх років, Ви зможете знайти на сайті УЦОЯО в розділі «ЗНО/ДПА» на сторінках «Учаснику зовнішнього оцінювання» - «Тести минулих років».

Наприклад: за посиланням http://testportal.gov.ua/anglijska-mova-2019/розміщено аудіофайлз англійської мови 2019 року. Прослухайте обов’язково!!!!

 

ІІІ розділ. «Пробне ЗНО»https://test.dn.ua/probne-zno/

Немає нічого кращого, ніж практика. Тому запрошуємо взяти участь у пробному ЗНО2021 року!

Реєстрація на пробне ЗНО2021 буде проходити на сайті регіонального центру з 05 по 19 січня 2021 року за посиланням https://prob.test.dn.ua/

Тестування з усіх навчальних предметів (українська мова, українська мова і література, історія України, математика, математика (завдання рівня стандарту), біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мови) відбудеться 10 квітня 2021 року. Тобто, у 2021 році кожен учасник зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО.

Також кожен зареєстрований учасник, крім обраного для пробного ЗНО предмету,зможе додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021, пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді на спеціальний сервіс визначення результатів.

 

VІІІ розділ. «ЗНО 2021 – відповіді на питання» - https://test.dn.ua/zno-2021/. Ви можете поставити своє запитання на сторінціhttps://test.dn.ua/faqs/

 

Запрошуємо приєднатися до нас:

 

Нехай ЗНО 2021року буде для Вас успішним!!!

 

До нових інформаційних зустрічей!

<< Назад до списку