анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Тільки той, хто пам’ятає минуле, вартий майбутнього!

07.05.2015

Весна іде, і переможним кроком

В тюльпановому вічному вогні

Йде травень крізь хвилини, дні і роки,

Несе нащадкам спогади свої...

 

 

       Щороку в травні ми відзначаємо День Перемоги. Не щезне в пам'яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу - його битва, його перемога. Не можна забути тих, хто віддав своє життя для щастя інших.

        Нелегке наше сьогодення не може заступити радості приходу весни, а разом з нею і Дня Перемоги. Цей день залишиться для нас завжди затьмареним гіркотою втрат і осяяний сонцем Перемоги. Його наближували, як могли, люди, котрим було дуже нелегко в ті воєнні літа і яким найважче сьогодні. У довічному боргу наше покоління і перед тими ветеранами війни, кому пощастило пройти через чорнило битв і дожити до цього світлого дня. Все менше їх залишається в життєвому строю. Даються взнаки і опалена війною молодість, сирі окопи і бліндажі, голод і холод, хвороби і рани. Їхні груди вкриті медалями, на скронях - сивина. Але вони пам'ятають ті страшні часи, хоч часто їм і не хочеться про них згадувати.

      Студенти технікуму завітали до ветеранів з привітаннями та щирою вдячністю. Яка довгоочікувана увага, як жаль, що ми згадуємо своїх героїв тільки напередодні свята. Ці почесні люди з радістю зустрічали молодь, ділились спогадами та думками про сьогодення та насолоджувались спілкуванням з молодим поколінням. Ветерани отримали найшіріші привітання та подяки!

 

 

    

      Дуже зрадів Решетняк Петро Васильович, коли побачив студентів технікуму. В нього було багато запитань до молоді. Дівчата та хлопці душевно поспілкувалися з ветераном.

 

 

 

 

         

       Борзило Ніна Дем’янівна - дуже приємна, життєрадісна, і душею зовсім молода.

 

 

       

   Розчулився Ковалько Іван Олександрович, бо надів найулюбленіший, найпамятніший піджак з нагородами.

 

За цвіт життя завдячує народ посивілим героям!

 

Шановні воїни-визволителі! Бажаємо Вам міцного здоровя, щастя і благополуччя, поваги і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє! Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

 

 

 

Ви – наша гордість і слава.
Велич Вашого подвигу непідвладна часові.
Земний уклін Вам і найглибша вдячність!
Прийміть побажання щастя і добра, здоров’я і бадьорості духу на довгі роки, незгасної любові рідних та близьких, всього українського народу.

 

Зі святом Святої Перемоги!

 

 

 

 

 

<< Назад до списку