анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

18.05.2015

    ВП «Донецький технікум Луганського національного аграрного університету» гостинно відчинив двері майбутнім абітурієнтам 2015 року. Так, 16 травня 2015 року в технікумі відбувся День відкритих дверей.

         Перед майбутніми абітурієнтами та їх батьками розкрилися нові простори невідомого і такого цікавого навчального закладу -  ВП «Донецький технікум Луганського національного аграрного університету». Майбутні студенти почули історію і традиції,  дізналися про матеріальну базу,  актуальність спеціальностей, які є в технікумі. Зупинились на спортивному та культурному розвитку сучасної молоді. Відповідальний секретар приймальної комісії Наталя Анатоліївна Костіна, розповіла про навчання в технікумі та детально пояснила правила прийому в 2015 році.

       У наших гостей було багато питань, на які із задоволенням вони отримали відповіді. І як гостинні господарі,  ми провели екскурсію по  аудиторіям, лабораторіям, показали бібліотеку, гуртожиток, спортивні та тренажерні зали тощо. Чекаємо на поповнення нашої родини.

ДО НОВИХ ЗУСТРІЧЕЙ!

 

        

 

<< Назад до списку