анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Практика з виробничої професії «Майстер озеленення»

19.05.2015

„ Мало є професій, які потребують такої

широчини мислення і поглядів, такої великої

різноманітності знань, як професія агронома”

Д. М. Прянишников

    Проходе практика з виробничої професії «Майстер озеленення» в групі Р-31 за навчальним планом.

 

 

 

 

      Від того, наскільки засажено простір, залежить і характер роботи з озеленення. Студенти практично набувають навичок з майбутньої професії, де треба знати з чого починається ОЗЕЛЕНЮВАЧ. Спочатку проходе  підготовка ділянки, що включає розрівнювання грунту і його завезення. І яка б не могла відбутися складна робота, озеленення та благоустрій ділянки можуть дати в короткі терміни цілком задовільний результат.

 

 

 

 

 

 

    При цьому роботи з озеленення території включають не тільки висадку рослин, а й створення декоративних оскальних горок, так як вони дуже прикрашають ділянку, надаючи йому неповторну чарівність.

 

 

 

     Також може включати озеленення ландшафтні роботи по створенню кам’янистих садів, які додадуть загадковості і неоднозначності ділянці і допоможуть по-справжньому розслабитися при спогляданні краси ландшафту. Для цього на ділянку можуть бути завезені валуни, обрані за вашим бажанням і вписуються в загальний антураж задумки ландшафтного дизайнера.

   Створенню позитивного настрою сприяють на тільки красиві камені, але й цікаво оформлені квітники.

 

 

 

   Чимале значення на ділянках великої площі набуває пристрій газонів з прокладанням художньо оформлених доріжок. Газонна трава не потребують настільки ж клопіткого догляду, як садові культури або квітники.

    Студенти із задоволенням приймають участь за доглядом рослин учбового закладу, де бачуть себе у майбутньому дизайнерами зеленого будівництва.

<< Назад до списку