анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Готуй сіно влітку, а воза взимку!

09.07.2015

    Господарство технікуму налічує 60 голів великої рогатої худоби та 200 голів свиней.  Турботливі господарі в особах керівництва технікуму, персоналу  господарства, і звичайно, студентів та викладачів, які з любов’ю  піклуються про тварин, підготували смачненьке сіно для своїх підопічних.

    Говорять: «Літо запасає, а зима з’їдає». Тож, піклуючись про корм тваринам на зиму,  у літню спеку зібране та затюковане сіно складали до комори для кормів. Працювати було тяжко, бо фізична праця  вимагає сил та енергії. Поповнювали сили старанних трудівників повноцінними та смачними обідами на свіжому повітрі. Звичайно, ця праця стомлювала, але необхідність та турбота за тих, кого «приручаєш» переважувала терези втоми.

    Дорослі вже вкусили смак праці, а для молоді, це була безцінна практика. Юні практиканти дізналися, як нелегко дається «хліб» - «корм». Ось воно справжнє трудове виховання! Навчання та виховання через призму праці! Що може бути ціннішим?!

    Велике, СПАСИБІ  ВСІМ, хто приймав у цьому участь!  Подяка від керівництва технікуму добрим словом, а від братів наших менших м’ясом та молочком!

 

<< Назад до списку