анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Перше свято

11.09.2015

     На початку нового навчального року відбулось урочисте свято  «Перший дзвоник», яке розпочало новий 2015-2016 рік, з сьогодення відкриваються сторінки великої Книги Знань.

    У затишному актовому залі Костянтинівського учбового залу «ніде було упасти яблуку», бо прийшли на перше наше свято не тільки наші, а  і костянтинівські студенти і викладачі, підтримати та поздоровити нас з початком нового року.

    Виконуюча обов’язки директора ВП «Костянтинівського технікуму ЛНАУ» - Осовіцька Тетяна Анатоліївна,  вручила нам зв’язку ключей від усіх дверей у закладі і побажала,  щоб ми почувалися, як удома.

       Цвяткова Світлана Володимирівна – заступник директора з виховної роботи, привітала викладачів та студентів зі святом та зачитала вітальну листівку та поздоровлення  від директора – Рибака Анатолія Миколайовича.

     Від імені адміністрації, викладачів, студентів, батьків, Світлана Володимирівна передала ВЕЛИКУ ПОДЯКУ господарям Костянтинівського навчального закладу за дружню гостинність, допомогу та турботу.

     Також на свято завітали Пані Наука та її радники. Промова Пані Науки:

« - Шановні студенти, я вас вітаю,

Терпіння й працездатності бажаю,

Хай тести й заліки вас, друзі, не лякають,

Нехай шпаргалки вам допомагають.

І хай від вас іде по всій землі

Вогонь, що запалили викладачі!»

 

      А викладачі в нас дійсно гарячі та жваві. Внукова Олена Володимирівна (заступник директора з навчально-виробничої практики) та Шульга Ірина Володимирівна (викладач ветеринарних дисциплін) виступили перед студентами та побажали успішного року. Від імені всіх викладачів пообіцяли з мудрістю відчинять таємничі двері надзвичайно цікавих наук майбутнім спеціалістам.

     Протягом усього свята господарі дарували веселі художні номери, завдяки яким захід відбувся цікавим та насиченим. А також Єгор Лагутін (В-21) приємно здивував красивим вокалом.

     На при кінці свята відбулась церемонія розв’язання червоних стрічок, що символізувало початок мирного, доброго, творчого, щедрого, світлого, плодовитого, славного нового учбового року!

 

Щасливих звершень! В добрий час!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<< Назад до списку