анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

СІВБА ОЗИМИХ КУЛЬТУР – ОСНОВА ВИСОКОГО ВРОЖАЮ

21.09.2015

Цьогорічні осіньо-польові роботи в господарстві нашого закладу розпочалися в традиційні строки. Активно триває підготовка до посіву нового врожаю.

Як вам відомо, серед озимих культур, які вирощуються в Україні, велике продовольче і кормове значення має озима пшениця. Вона є найважливішою продовольчою культурою. Не випадково озима пшениця є основним продуктом харчування у 43 країнах світу.

У хімічний склад зерна входять усі необхідні для харчування елементи: білки, жиру, вуглеводи, вітаміни, ферменти та мінеральні речовини.

Найважливішим компонентом зерна є білок. Його вміст моєе коливатися від 8 до 22%. Всі найважливіші життєві процеси людини пов’язані з білками. Замінити білки у харчуванні іншими речовинами неможливо.

Хліб з пшеничного борошна відзначається високими смаковими властивостями, добре засвоюється. Він висококалорійний – в 100 г пшеничного хліба міститься 245-255 ккал. Зерно використовується для виробництва круп, макаронів, вермішелі, кондитерських виробів тощо.

Студенти технікуму, що навчаються на технологічному відділені за напрямом підготовки «Агрономія», виявили ініціативу допомогти господарству. Перш за все,  студенти-рослинники під керівництвом головного агронома, оглянули техніку, налаштували сіялки, перевірили якість зерна, вологість ґрунту та розпочали сівбу озимих культур. Студенти навчилися встановлювати на сіялці кількість насіння на погонний метр та засіяли 43 га.

 Ми дуже вдячні майбутнім агрономам за їх своєчасну допомогу!    

<< Назад до списку