анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Знайомтесь – Міжнародний Комітет Червоного Хреста

24.09.2015

Міжнародний Комітет Червоного Хреста і Червоного Півмісяця – це гуманітарний рух, в якому беруть участь близько 100 мільйонів добровольців у всьому світі. Метою діяльності організації є захист людського життя та здоров’я, запобігання стражданням та іх полегшення, незалежно від раси, релігійних та політичних поглядів.

У ВП «Донецький технікум Луганського НАУ» 22 вересня 2015 року відбулася зустріч представників Червоного Хреста зі школярами, студентами, працівниками навчальних та медичних закладів міста Красногорівки. Під час бесіди волонтери цієї організації роз’яснили гуманні принципи, мету і завдання Товариства Червоного Хреста. Довели до відома присутніх способи надання медичної взаємодопомоги та на манекенах це показали. Провели роботу з профілактики захворювань, які сприяють зміцненню здоров’я та соціального  благополуччя людини, вихованню і формуванню здорового способу життя. Також співробітники Товариства інформували щодо надання першої допомоги потерпілим внаслідок надзвичайних ситуацій.

Після цього були продемонстровані відеоматеріали про вибухонебезпечні пристрої, їх види і засопи їх уникнення.

Проведена зустріч з волонтерами Міжнародного Комітету Червоного Хреста виявилася своєчасною та пізнавальною. Дякуємо представникам за те, що завітали до нашого навчального закладу і сподіваємося на подальшу співпрацю!   

<< Назад до списку