анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Сучасні вечорниці

29.10.2015

    Існує багато версій походження орігамі. Одне можна сказати точно, що це мистецтво розвивалось у Японії. Однак, незалежні традиції складування з паперу, хоча і не такі розвинуті, як у Японії, мали право на життя серед іншого у Китаї, Кореї, Германії та Іспанії.

    У 1960-х мистецтво орігамі стало розповсюджуватись по всьому світу, першим получило розповсюдження модульне орігамі, а потім і багато чисельні течії, включаючи киригамі, женігамі і таке інше. В наш час орігамі перетворилось в міжнародне мистецтво.

      Талановита студентка ВП «Костянтинівського технікуму ЛНАУ» провела цікавий майстер-клас по виробу кусудами (один із напрямів орігамі). Нурмухометова Тетяна, у майбутньому землевпорядкувальник, у вільний час займається прикладним мистецтвом, приймає участь у виставках та ярмарках, де представляє свої роботи у різних техніках та напрямках декоративно прикладного мистецтва. Дівчина із задоволенням згодилась навчити студенток ВП «Донецького технікуму ЛНАУ» одній із робіт кусудамі.

    Майстер-клас проходив в дружній дівочій атмосфері, ділились навичками та думками про дівоче. Спочатку треба було зробити 30 різнокольорових елементів орігамі. А потім з’єднати ці часточки. Тетяна допомогла кожній дівчині зробити «чарівну кульку», яка у готовому вигляді осяювала очі дівчат та малювала на обличчях посмішку від радості та задоволення.

     Дівчата поділились, що відчували себе, як раніше дівчата, на вечорницях, за вишивкою. Це так здружує та допомагає розслабитись, забуваючи про проблеми, а головне всі насолодились здоровим спілкуванням між однолітками при об’єднаній цікавій справі.

   Дівчата подякували Тетяні і друг другу за цікаво проведений час, зробили селфі зі своїми  роботами та з гарним настроєм понесли свої «чарівні кульки» додому.

 

 

 


 


 

 


 


 

 


 

 


 

 

<< Назад до списку