анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Мовно-літературний конкурс імені Т.Г. Шевченка

30.10.2015

З метою виховання в молодого покоління почуття гордості за свій народ, любові до історії рідного краю та її видатних особистостей 27 жовтня 2015 року в технікумі було проведено І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка.

Йому передувало урочисте відкриття, на якому була представлена літературна композиція «Вінок Кобзареві» та відеопрезентація «Сторінками життя Шевченка» для студентів.

Студенти І-ІІ курсіввзяли участь у конкурсі та виконували завдання, що сприяли розкриттю мовних знань, практичних навичок, творчих здібностей і дали можливість піднести престиж української мови й літератури в молодого покоління. Тематика завдань була звернена до особистості Т.Г.Шевченка, його творчості й долі, а також спрямована на формування духовнихцінностей, патріотичних почуттів таоптимізму й віри в щасливе майбуття Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Тарас Григорович Шевченко. Серед кращих слід відзначити творчі роботи студентів Бунак Анастасії та Кобець Ольги, які посіли переможні місця в І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка.

Бажаємо успіхів та творчого натхнення у вивченні рідної мови!

 

<< Назад до списку