анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Подорож до минулого

28.12.2015

                       Музей – це минуле, історія, душа, серце наших предків, а для нас – величавий храм, куди ми повинні входити з побожністю, а виходити з глибокою повагою і любов’ю до всього того, чим жили наші батьки, діди і прадіди.

                  Студенти нашого навчального закладу завітали до музею народознавства «Світлицю» Костянтинівського технікуму. Ведучі гуртківці ознайомили нас з експозиційними розділами музею: Українською хатою; Інтер'єром української традиційної хати; Українським національним одягом; Рушниками; Традиційним посудом українців; Знаряддям праці; Традиційними народними ремеслами.

                       Відвідувачів музею народознавства не лишили байдужими витвори народного мистецтва, особливо минулих епох. Експонати, колись давно виготовлені чиїмись вмілими руками, нерідко живуть безіменними. Така вже їхня доля — надто часто на незбагненних шляхах історії губляться імена творців, яким разом із небуттям залишається найсвятіше ім'я - ім'я свого народу.

                       Мета діяльності музею полягає в залученні молодого покоління до вивчення та збереження історико-культурної спадщини свого народу, у формуванні освіченої, творчої особистості та сприянні відродженню традицій. А тому народне мистецтво, національна культура повинні жити поміж нас, щоб ми не здавалися безрідними нащадками, а поставали спадкоємцями великих звершень предків, могутнішали знаннями про своє духовне коріння.

                                                                                                                                                         Заступник директора з виховної роботи – Цвяткова С.В.

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

<< Назад до списку