день анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Мова народу – це найбільший національний скарб...

04.03.2016

Мова народу – це найбільший національний скарб, і ми всі маємо його оберігати, в тому числі й авторитетними державними заходами... О.Гончар

 

 

         Всеукраїнська олімпіада з української мови та літератури проводиться щороку серед студентів професійно-технічних навчальних закладів та учнів загальноосвітніх шкіл.

           Олімпіада з української мови – одна з найпрестижніших. До неї завжди звернута особлива увага, висуваються суворі вимоги. Адже це випробування не тільки вміння орфографічно правильно писати слова, узгоджувати відмінки, розставляти розділові знаки, згідно пунктуаційних норм. Це ще й іспит на громадянськість, особистісну зрілість.

        29 лютого 2016 року в нашому навчальному закладі відбувся I етап студентської олімпіади з української мови, в якому брали участь студенти ІІ курсу. Викладачі української мови та літератури Саноян А.О. та Кірпо Н.В. ознайомили студентів з порядком проведення олімпіади, побажали використовувати в своїх роботах рідне слово – просте, яскраве, проникливе.

      Творчі змагання серед студентів, передбачали теоретичні й практичні завдання на поглиблене знання програми з дисциплін українська мова, креативний підхід до викладу матеріалу. Цікаві випробування, змогли розкрити глибину знань учасників олімпіади, а також їх творчий підхід. Компетентне журі перевірило роботи студентів, і визначило переможців: Смірнова Анастасія, Стоюшко Марія, Максименко Олена.

 

Вітаємо Вас!!! Бажаємо подальших успіхів!!!

<< Назад до списку