день анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

«Єднаємо душі словом Кобзаря»

11.03.2016

«Єднаємо душі словом Кобзаря»

Серед тих визначних діячів, чиї серця, помисли, талант спрямовані на служіння народові, чия душа сповнена високої любові до Батьківщини, Шевченко по праву займає почесне місце, бо з таким вогнем у душі захищав свободу і незалежність Вітчизни, честь і гідність народу. Безсмертне ім’я великого українського поета і художника Т. Г. Шевченка відоме скрізь як ім’я людини, що віддала своє життя боротьбі за свободу українського народу. Уже традиційно 9-10 березня українці вшановують пам’ять Великого Кобзаря.

З нагоди цієї дати у ВП «Донецькмий технікум ЛНАУ» відбулася цікава літературна година «Єднаємо душі словом Кобзаря», з яскравим мультимедійним супроводом. Протягом насиченої програми виховного заходулунали милозвучні та знайомі з дитинства серцю кожного українця поезії національного генія. Так, прозвучали пісні «Зоре моя вечірняя…», «По діброві вітер віє…», «Україна»та «Реве та стогне Дніпр широкий…»

Родзинкою літературного святастало виконання невмирущого «Заповіту» трьома мовами: українською, російською та англійською. Фінальне відео «Тарас Шевченко. Жінки у його житті» вразилоепічністю та глибоким ліризмом. У якості візуального супроводу заходувиступила фотопрезентація історії життя та творчості Тараса Шевченкаі відеороліки «Той, хто прорік націю», «Обличчя української історії» Т.Шевченко».Поетичні хвилинки за творами Великого Кобзаря звучали на кожному занятті з української літератури. З метою залучення студентів до Шевченкового слова філологи технікуму провели диктант «Кобзар» –книга невичерпна». Також молодь  мала нагоду відвідати заочні екскурсії «Життєвими дорогами Тараса», «Я повертаюсь в Україну…», «Як умру, то поховайте мене на Вкраїні…», «На Канівській горі».

Уже пройшло 155 років, як перестало битися благородне, мужнє серце геніального поета Тараса Григоровича Шевченка. Але світлий образ великого Кобзаря –безсмертний, як і сам народ, що породив його. Вічно нетлінна творчість геніального сина України жива подихом життя, биттям гарячого людського серця. Безсмертна могутня сила його таланту, проникливість і глибина його думки, мужність і ніжність його лірики, гострота і пристрастність його слова, мужність і пісенність його віршів, самовіддана любов його до своєї Батьківщини, до свого народу!

 

 

 

 

 

 

 

 

<< Назад до списку