день анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Гирьовий спорт

17.03.2016

      У місті Мелітополь з 14 по 16 березня 2016 року на базі Таврійського державного агротехнологічного університету пройшли фінальні змагання з гирьового спорту Всеукраїнські спортивні ігри серед студентів аграрних вищих навчальних закладів.

      Наша команда, як переможці обласних змагань теж приймала учать. Усі студенти виступили та показали свої максимальні результати. Студентка групи Р-11 ДАР’Я ГРИГОРАШ вперше приймала участь на Всеукраїнських змаганнях і принесла гарні бали команді. І знову наша спортивна гордість - ЛЕОН БІЛИЦЬКИЙ (студент групи Р-31) зміг перемогти у ваговій категорії понад 90 кілограмів з результатом 341 бал. Леон готується до чемпіонату Європи – бажаємо йому перемоги. АРТУР ЗАДОРОЖНИЙ (студент групи Р-41) перевиконав третій дорослий розряд. Студент групи Р-31 – КАТРАНЖИ АНТОН вперше приймав участь у змаганнях з цього виду спорту та зміг перевиконати другий дорослий розряд.

       Зайняті місця:

I місце – БІЛИЦЬКИЙ ЛЕОН;

IV місце – ГРИГОРАШ ДАР Я;

V місце – ЗАДАРОЖНИЙ АРТУР;

VI місце – КАТРАНЖИ АНТОН.

      Незважаючи на те, що в цьому році ми виступали не в повному складі наша команда зайняла СЬОМЕ МІСЦЕ із 120 аграрних вищих навчальних закладів України. Вітаємо спортсменів та дякуємо за гарний виступ!
Відео зі змагань на нашому каналі: 
https://www.youtube.com/watch?v=R3yDScFC6m4

 

 


 


 

 


 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

<< Назад до списку