день анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

ПРАКТИКА

06.04.2016

      Професія плодоовочівника – одна з найдавніших на землі. В Україні плодоовочівництво виникло і розвивалося з давніх часів. Як свідчать стародавні зображення плодів та описи садів, на території України плодові насадження вирощували ще у VІІ – ІV ст. до н.е.

      З 3 квітня проходе практика в групі Р-31 з навчальної дисципліни «Плодоовочівництво». Студенти з зацікавленістю виконують весняні основні роботи з підготовки грунту до висівання й садіння сільськогосподарських культур (овочевих, плодових, ягідних, розсади).

    Майбутні спеціалісти засвоїли техніку встановлення каркасних теплиць-парників. Висіваючи насіння овочевих культур засвоїли морфологічні ознаки і вимоги до посіву. Як майбутні спеціалісти свого діла набувають знання з основ агротехніки і технології овочевих та плодово-ягідних культур, (висівання, садіння, догляд за посівами, насадженнями, збирання врожаю); терміни і техніку виконання робіт з вирощування плодово-ягідних культур та овочів у відкритому і захищеному ґрунті; способи обрізування плодових культур, формування крон; основні районовані сорти, їх господарську характеристику (урожайність, терміни дозрівання, стійкість проти хвороб тощо); види добрив, способи і терміни їх внесення в грунт; види хвороб і шкідників сільськогосподарських культур, вирощуваних у даній зоні, способи боротьби з ними; види отрутохімікатів, правила їх зберігання і використання.

      Професія плодоовочівника відноситься до типу „Людина - природа”, така група професій вимагає від особистості чуйного, дбайливого ставлення до всього живого, зосередженості, врівноваженості, прагнення до створення прекрасного.

 

 

 


 


 


 

 

 

 

<< Назад до списку