анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

«Моя країна - Україна!»

13.04.2016

Сьогодення наповнене різноманітними подіями, що стосуються кожного громадянина країни. Життя підлітка завжди наповнене як особистими, так і суспільними переживаннями. Дуже часто ці переживання впливають на настрій, навчання, здоров’я студентів. Для покращення морального настрою досить важливо звертати увагу на патріотичне виховання молоді. Це стане запорукою небайдужості прийдешніх поколінь громадян. Найкращою мотивацією до суспільної праці є розвинуте почуття гордості за свою державу, співпереживання за минуле, співпричетність до сьогодення і творення її майбуття. Саме тому вихованню молоді надається одне з пріоритетних значень.

 

У вівторок в музеї «Світлиця» нашого навчального закладу пройшов відкритий виховний захід спрямований на виховання любові до своєї Батьківщини, піднесення патріотичного духу серед підлітків.

 

Студенти групи Р-21 розширили знання про природно-ресурсний потенціал та вигідне географічне положення нашої держави. Цікаві факти про українську мову, пісню, танок, культуру та традиції не залишили байдужим жодного глядача.

 

На прикладах відомих українців про величезний внесок у розвиток світової науки, культури, спорту в наших вихованців сформувалось прагнення до досягнення життєвих цілей.

 

Студенти усвідомили необхідність збереження та подальший розвиток культурних надбань українського народу та розширили кругозір і обізнаність про рідну країну. У ході заходу були використані різноманітні форми роботи з аудиторією. Серед них: показ відеороликів, слайдів за кожної доповіді (історика, природознавця, культуролога, лінгвіста, соціолога), вікторина.

 

 

 

Виховна година супроводжувалась виступами: віршами, піснями та українським сучасним танком у виконанні студенток групи.

 

 

Виховний момент простежується протягом усього заходу, починаючи з культури мовлення і закінчуючи охайним естетичним виглядом вихованців.

 

Цілісним наповненням заходу є чітко визначена та реалізована мета, спрямована на розширення кругозору і обізнаності світогляду про Україну; виховання культури взаємовідносин між людьми у щоденному житті, повагу до традицій і звичаїв; сприяння розвитку пізнавального інтересу; збереження культурної спадщини Батьківщини. Як казала Ліна Костенко:

 

Хочеться закінчити розповідь про захід чудовим віршем.

 

Моя Україна

 

На світі багато чудових країн,

Мені наймиліша, найкраща країна,

Яка піднялася, мов Фенікс, з руїн,

Безсмертна моя Україна.

 

Ти з давніх віків непокірна була

І волю свою боронила невпинно.

Нарешті збулося - її здобула

Звитяжна моя Україна.

 

На землях твоїх неозорих степів

Живе працьовита і чесна родина,

Хвилюється колосом стиглих хлібів

Моя золота Україна.

 

В садах і дібровах в вечірні часи

Чарує нас пісня дзвінка солов'їна

І чути співочі дівчат голоси, -

Пісенна моя Україна.

 

Тепер ще не легко живеться тобі,

Є в тому, мабуть, особлива причина.

Та все подолає в тяжкій боротьбі

Незламна моя Україна.

 

Квітуй, мов калина, над плесами вод,

Будь в дружбі і праці міцна та єдина.

Хай буде щасливим твій вільний народ,

Прекрасна моя Україно!

 

Молодь усвідомлює, що майбуття за їх працею та співпричетністю. Майбутні агрономи, бажають усім миру та добра! Нехай квітує Україна !!!!!

 

 

<< Назад до списку