день анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

ЗБОРИ

25.04.2016

25 квітня 2016 рік

     Сьогодні відбулися збори трудового колективу Відокремленого підрозділу «Донецький технікум Луганського Національного аграрного університету». У зв’язку із закінченням 30 вересня 2015 року терміну діючого контракту керівника ВП «ДТЛНАУ» Рибака А.М.. Анатолій Миколайович виконував роботу керівника в якості Виконуючого обов’язки до теперішнього часу.

     Відповідно до статі 43 Закону України «Про вищу освіту» та п. 4.7 Положення про ВП «ДТЛНАУ» стало необхідним провести вибори директора навчального закладу.

     Як керівник, який має десятирічний досвід роботи керівника учбового закладу, Анатолій Миколайович виконував роботу по всіх напрямках: учбово-виховної, господарської та виробничої сфер на високому професійному рівні.

У цей дуже складний час обумовлений воєнними діями. Рибак А.М. знайшов можливість зберегти учбовий контингент, викладачів та працівників, виробничу базу для навчання. Людина не злякалась, не покинула місто, навчальний заклад, а навпаки ризикуючи часто навіть своїм життям підтримує та розвиває навчальний заклад. З легкістю вирішує будь які питання та розв’язує майже невирішені задачі. Дуже розумна, працьовита та віддана своїй справі людина.

     Рішення на посаду директора вищезазначеної особи було прийнято одностайно.

         Шановний, Анатолію Миколайовичу!

        Вітаємо Вас, керуйте достойно, дай Вам Бог, здоров’я, наснаги, терпіння, та великої вдачі і успіхів!

<< Назад до списку