анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

ЧОРНОБИЛЬСЬКІ ДЗВОНИ ПАМ’ЯТІ

27.04.2016

     Минуло довгих 30-ть років, а чорний день Чорнобильської трагедії хвилює і ще довго хвилюватиме людей – і тих, кого він зачепив своїм недобрим крилом, і тих, хто народився недалеко від скривдженої землі. Цей день завжди об’єднуватиме всіх, хто живе на Землі, - одним спогадом, однією печаллю, однією надією.

    З нагоди вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та увічнення пам’яті жертв техногенної катастрофи у ВП «Донецький технікум ЛНАУ» було організовано низку заходів:

    З понеділка бібліотека гостинно зустрічає небайдужих до літератури. Тематична виставка та інша література присвячена подвигу ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС;

     По академічним групам пройшли виховні години «Чорнобильські дзвони»;

     З великим жалем та співпереживаннями трагедії 30-річної давнини пройшла відкрита виховна година «А пам'ять людська повертає до вас», яку підготували студенти ветеринарних груп другого та третього курсів з допомогою кураторів Паназдирь Лариси Іванівни та Шульги Ірини Володимирівни. Вихованці технікуму мали змогу почути і відчути біль страшенної техногенної катастрофи 26 квітня 1986 року.

    Після заходу усі студенти навчального закладу організованою ходою пішли у міський парк і урочисто поклали квіти до пам’ятної стели землякам чорнобильцям.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<< Назад до списку