день анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

ВОЛОНТЕРСЬКИЙ РУХ ВІД РАДИ САМОВРЯДУВАННЯ

28.04.2016

      Найкраще, що може зробити людина, це безкорисно допомогти іншій людині. Дуже велике значення має безкорисна допомога ближньому, мудреці казали: навіть той, хто вірить в Бога, але не надає безкорисної допомоги, подібний безбожнику. Допомога може бути надана особисто або через когось, грошима або словесно. Матеріальну допомогу надає і той, хто позичає (а не тільки дарує) річ домашнього вжитку або що-небудь інше, необхідне ближньому. Словесну безкорисну допомогу надає всякий, хто дає ближньому добру пораду.

    Рада милосердя та соціальної допомоги студентського самоврядування у лиці Поплавської Христини (Р-21), Кобець Ольги (В-11) та заступника директора з виховної роботи організували допомогу студентам, які її потребують (сиротам, малозабезпеченим, багатодітним та потребуючим). Дівчата звернулись до пастора церкви «Ковчег» Прядко Івана Івановича. Він миттєво відреагував та із задоволенням допоміг продуктами харчування та засобами гігієни.

      Студенти сором’язливо раділи та були дуже вдячні допомозі. Усій організації «Ковчег» молодь та адміністрація висловлює подяку. Хто, як не ЛЮДИНА на цій землі допоможе ЛЮДИНІ?! Нехай завжди поруч з вами буде людська подяка за ваші добрі вчинки!

 


 

 

 

<< Назад до списку