Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

ВСЕУКРАЇНСЬКІ СПОРТИВНІ ІГРИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ СЕРЕД СТУДЕНТІВ АГРАРНИХ ВНЗ І-ІІ РІВНЯ АКРЕДИТАЦІЇ

20.05.2016

У місті Біла Церква пройшли Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. Наш технікум представляв Донецьку область. Представником команди був керівник фізичного виховання Цвятков Артем Анатолійович. Після двохрічної перерви, участь у змаганнях приймала молода команда. Молодих спортсменів підготував викладач вищої категорії – Сидоров Микола Миколайович.

Бронзовим призером цих змагань стала студентка ІІІ-го курсу «Ветеринарного відділення» - Павлюченко Анастасія з бігу на 100 метрів, яка виконала ІІІ-й розряд та показала результат 13,3 секунди. Також, вона одержала бронзову нагороду на дистанції 200 метрів.

З стрибків у довжину зайняв ІІІ місце студент ІV курсу «Ветеринарного відділення» Маслов В’ячеслав з результатом 5 метрів 52 см.

Студенти які боролись, але не увійшли в призери:

Федорова Карина – студентка ІІ курсу «Технологічного відділення» зайняла IV місце на дистанції 400 метрів, та V місце на дистанції 800 метрів.

У штовханні ядра IV місце зайняв студент ІІ курсу «Технологічного відділення» - Зароченцев Євгеній.

Студент ІІ курсу, який навчається на спеціальності «Технологія і переробка продукції рослинництва» - Якуба Вадим зайняв V місце.

Студент І-го курсу «Технологічного відділення» - Фомін Артем зайняв на дистанціях VI-VII місце.

Катранжі Антон – студент ІІІ-го курсу» Технологічного відділення» зайняв VII місце та Новенко Дмитро студент ІІ-го курсу того ж відділення зайняв VII місце.

Це IV-й вид спартакіади, який виставляв наш технікум в цьому році. Серед 24 областей України наш технікум зайняв VIII командне місце.