день анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

День відкритих дверей

23.05.2016

Україна – аграрна держава, якій потрібні досвідчені фахівці та професіонали своєї справи. Підготовкусаметаких спеціалістів здійснює ВП «Донецький технікум Луганського національного аграрного університету», який гостинно відчинив двері майбутнім абітурієнтам 2016 року.

 День відкритих дверей вже тривалий час є традиційним заходом.  Так,21 травня о 10 ранку  у приміщенні нашого навчального закладу зібралися усі бажаючі стати абітурієнтами, а згодом і студентами нашого технікуму.

 

 

 

 

 

Під час зустрічі гості переглянули відеофільм про навчальну і виховну роботу закладу, про організацію цікавих заходів, свят, конкурсів.  Відкрив захід директор ВП «Донецький технікум Луганського національного аграрного університету» Рибак Анатолій Миколайович. У своєму виступі розповів про переваги навчання в нашому технікумі, відзначивши в числі основних профільність закладу, наявність всіх умов для всебічного розвитку студента; про матеріально-технічну базу, умови навчання та отримання якісної освіти.

 

 У наших гостей було багато питань, на які надавав відповідьзаступник директора з навчальної частини Гонтар Геннадій Андрійович.

 

Змістовну характеристику кожній спеціальності, її актуальність в сучасному розвитку  нашої держави надали: завідуючі технологічним і ветеринарним відділеннями Костіна Наталя Анатоліївна і Леонова Оксана Олександрівна.

 

 

Відповідальний секретар приймальної комісії Кірпо Наталя Вікторівна, детально пояснила правила прийому в 2016 році.

Як гостинні господарі,  ми провели екскурсію по  аудиторіям, лабораторіям, показали бібліотеку, гуртожиток, спортивні та тренажерні зали тощо.

   Від зустрічі задоволення отримали всі. В першу чергу  абітурієнти та їхні батьки — вони мали змогу поспілкуватися зі студентами і отримати інформацію, яка їх цікавила, а технікум — надію, що їхні майбутні абітурієнти будуть найкращі!

   Шановні абітурієнти! Ласкаво просимо вас до нашого навчального закладу!

 

<< Назад до списку