день анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Як студенти плов готували..

27.05.2016

Плов, головним компонентом якого є рис, був поширений серед народів Сходу з незапам'ятних часів, і це підтверджено документально. Перші згадки про цю страву зустрічаються одразу в декількох старовинних літописах X-XI століть. У них описуються свята народів Сходу, весілля, урочисті заходи і поминальні обряди, на яких подавали страви з рису з м'ясом і спеціями - плов. Пізніші літописи також описують його популярність, і в XVI столітті з'являється детальний опис рецепту приготування плову з рубаним м'ясом. Є навіть легенда, в якій розповідається як середньовічний учений Авіценна для лікування знатного пана використовував страву з рисом і м'ясом, яку назвав пловом.

До наших днів дійшли майже всі рецепти і технології приготування плову, які згодом були удосконалені.

Пройшли ті часи, коли "бідні" студенти їли тільки одні макарони швидкого приготування. Але багато тих, хто пройшов через студентське життя ніколи не забудуть "студентський" плов.

У нашому гуртожитку усі разом спробували приготувати цю смачну страву.

Дівчата, як справжні господині взяли ініціативу в свої руки. Вони підготували всі компоненти страви: порізали м’ясо, цибулю, моркву, додали рису та спецій. А хлопці, десь почули, що найсмачніший плов на багатті та зайнялися добуванням вогню. Процес приготування проходив весело й жваво: молодь захопливо грала в різні ігри, співали пісні, слухали музику та з нетерпінням чекали на можливість покуштувати страви.

Хлопці вкотре переконалися, що наші дівчата найкращі господині!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<< Назад до списку