день анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

ВИПУСК 2016

04.07.2016

       Нарешті в нашому домі свято! Два роки війна не дозволяла зробити захід для випускників нашого вузу. Цього року ми запланували незвичайне свято випускного вечора - випускний на лоні природи нашого студентського містечка. У місті Красногорівка територія технікуму - райський куточок з багатою зеленню, квітами, дизайнерськими гірками і щастям у повітрі. І нам це вдалося. Навіть обіцяний дощ пройшов повз нас, не спугнувши гостей. А гостей у нас було на приємність багато.

     До нас завітала Начальник відділу культури і туризму Мар`їнської райдержадміністрації – Бормінцева Яна Олександрівна, яка презентувала книги для учбового закладу. Також випускників привітав перший заступник коменданта ВЦА м. Красногорівка – Робочий Ігор Васильович. Постійними друзями та помічниками стала громадська організація «Наше Відродження». Святковим тортом пригостила випускників Косінова Олена Олександрівна.

     Ще хочеться сказати окреме слово і висловити велику подяку небайдужим людям, які в нелегкий час простягали руку допомоги - це щирі, щедрі волонтери України, це волонтери з Києва і Дніпра. 

   Волонтерська організація «Україна волонтерська» приїхала напередодні свята з вбранням та прикрасами для дівчат випускниць і одежею для хлопців, подарували костюми, сукні, українські віночки для художньої самодіяльності, кульки, стрічки та багато іншого для приготування і проведення гарного випускного вечора.

      У цей святковий день приїхали волонтери з благодійного фонду «За майбутнє України» (м. Дніпро). Керівник Лучко Олена Валентинівна провела акцію флешмобу з голубами миру, яких з побажаннями добра та всього найкращого запускали всі присутні на святі. Прикрасила свято музичними вітаннями вокалістка з Дніпра Далецька Тетяна, а волонтери пригостили випускників фруктами та солодощами, за що їм велика подяка.

     Ми зичимо всім добра та злагоди, хай ваші піклування та щедрість повернуться до вас сторицею!

     Обличчя випускників сяяли щастям, до чого і прагнула адміністрація технікуму. Студенти в свою чергу дякували викладачам за знання та навички, отримані під час навчання.

    Людині властиво мріяти і планувати майбутнє. У святкові дні особливо віриться у диво, тому саме під час свята випускники загадали бажання, пов’язані з поліпшенням добробуту і миру, та прикрасили символічними стрічками дерево бажань. Наші прагнення, вірування й страхи посилають думки в певних напрямках і згодом формують особисту реальність. Ми побажали нашим випускникам, щоб у них виникали лише щасливі, здорові, позитивні думки, які б перетворювались на приємну реальність.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<< Назад до списку