день анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

ДЕНЬ МІСТА

19.07.2016

     Липень знову приніс у наше мальовниче місто Красногорівка свято. Цей хвилюючий день переповнює душі жителів особливим піднесенням і гордістю за рідне місто, дає нагоду освідчитися йому у щирій любові і подякувати за щастя жити, працювати, навчатись і творити в ньому.

     Військово-цивільна адміністрація міста влаштувала справжнє свято, де відзначила подяками та грамотами підприємства, сферу соціального захисту, медицини, освіти, культури і спорту. Трудовий колектив та студенти улюбленого  в нашому місті навчального закладу ВП «Донецький технікум Луганського НАУ» теж одержав подяку  з  нагоди святкування Дня міста Красногорівки,  за витримку та злагоджену працю .

 

 

     Вагомими здобутками, які так нелегко даються в наш непростий час, місто завдячує перш за все своїм жителям - працелюбним і талановитим красногорівцям, серед яких став господар нашого технікуму – Рибак Анатолій Миколайович, який отримав грамоту за активну участь у житті міста.

     Немає сумніву, що в день народження міста усі ми ще раз відчули гордість за улюблене місто та молоде покоління наших вихованців. Святкові танцювальні та вокальні подарунки підготували студенти нашого вузу з побажаннями процвітання та миру мешканцям найкращого міста на Землі.

 

 

 

 

 

 

    Нехай місто Красногорівка буде вічно молодим, квітучим і красивим, а життя кожної сім`ї наповнено душевним теплом, радістю і надією на краще!

<< Назад до списку