день анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Урочисте відкриття Мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка

09.10.2016

« І мене всімї великій, в сімї вольній, новій,
не забудьте помянути не злим тихим словом…»

Пам’ять про Тараса… Вона завжди жила і житиме в народі. Шевченко – це наша душа, наша мудрість, наша сила. Які б нещастя і випробування не випадали на долю українського  народу, він вистоїть, якщо з ним буде Тарас Шевченкотайого «Заповіт».

6 жовтня у ВП «Донецький технікум Луганського НАУ» відбулося урочисте відкриття Міжнародного мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який проводиться з метою вшанування творчої спадщини Великого Кобзаря, виявлення обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, любові до рідного краю; формування готовності творити добрі справи задля рідної Батьківщини – заможної, повноправної і невіддільної від світового розвитку країни.

Конкурсу передував урочистий захід, на якому були розкриті етапи життя та творчості Т.Г.Шевченка, пролунали поезії та пісні на слова Великого Кобзаря. Молодь із зацікавленістю переглянула відео та презентацію «Жінки в житті Шевченка», яку виконала студентка В-11 Кірпо Дар’я. Під час заходу студенти мали змогу перевірити свої знання творів світового генія, прийнявши участь у вікторині «На вічнім шляху до Тараса». Першокурсники отримали завдання І етапу конкурсу: написати твір-роздум на тему «Тарас Шевченко у сприйнятті молодого українця». Стиль роботи – публіцистичний, обсяг твору – 2-3 сторінки.

 

Бажаємо творчих злетів учасникам конкурсу!

 

 

 

 

 

<< Назад до списку