день анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

“А пам'ять священна…”

02.11.2016

“А пам'ять священна…”

 

72 роки відділяють нас від подій Великої Вітчизняної війни. Для історії це небагато, а для людини – це майже все життя. Кожного року, начесть невмирущої пам`яті й слави наших воїнів-визволителів, 28 жовтня ми відзначаємо День визволення України від нацистських загарбників.

До цієї знаменної дати у технікумі кураторами груп технологічного відділення Кірпо Н.В., Саноян А.О. та Хован В.О. було проведено виховну годину на тему:“А пам'ять священна…”

Студенти згадали ті буремні події, ніби ще раз пройшли дорогами наших визволителів, прослухали пісні, які звучали в той час, здійснили демонстацію архівних документів цього періоду,довели, що День визволення, як і День Перемоги загалом, це свято зі сльозами на очах. Це свято, коли згадують усіх, причетних до тієї великої події, а більшість із них, на жаль, вже немає серед живих.

Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять тих, хто загинув на тій страшній війні, і тих, хто помер від ран у повоєнний час. На завершення заходу студенти згадали й тих, хто захищає кордони України й сьогодні. А пісню “Не твоя війна” підхопили всі присутні, що ще раз підтверджує:“Ми хочемо жити в мирі!”

 

 

 

 

 

 

 

 

<< Назад до списку