анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

День української писемності та мови!

09.11.2016

Мова – державна перлина,

нею завжди дорожіть:

Без мови немає країни –

мову, як матір, любіть.

Ф.Пантов

Шановні колеги, співробітники та студенти!

Прийміть найщиріші вітання із Днем української писемності та мови!

Першим до нас приходить слово... З колисковою материнською піснею, тихою казкою, доброю ласкою… За допомогою слова ми пізнаємо світ, відкриваємо таємничість і складність інших наук: географії, історії, біології, фізики, математики... Словесність ─ джерело, з якого починається струмок знань, що ширшає, набирає сили й розливається могутньою рікою.

Нетлінним скарбом століть, що передається від покоління до покоління, об’єднує минуле й прийдешнє, є рідна мова. Свято української писемності та мови гуртує усіх нас на шляху відродження духовності, зміцнення державності, формування громадянського світогляду. Кожен народ відбувся тоді, коли усвідомив себе у рідному слові. Як стверджує наш сучасник, відомий поет Дмитро Павличко, «… Незбагненна душа нашої мови, як золотоносна ріка, виблискує на хвилях народної пісні, переливається в душу нації, творить чуттєву нерозривність українського серця й української землі».

10 листопада студенти та працівники технікуму візьмуть участь у написанні Всеукраїнського диктанту національної єдності , а знавці української мови виконають завдання конкурсів мовно-літературного спрямування. Протягом тижня на Вас чекають цікаві виховні заходи та ярмарок національних страв «Українська смакота». Запрошуємо всіх до активної участі.

У цей святковий день щиро побажаємо Вам любити та берегти свою рідну мову, дбайливо ставитися до головного багатства нашої культури.

Зі святом!

<< Назад до списку