день анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Всеукраїнский диктант національної єдності

10.11.2016

Всеукраїнский диктант національної єдності

За традицією, яка склалася останніми роками, студенти нашого навчального закладу відкладають усі справи і пишуть радіодиктант. Короткий, але емоційно насичений текст заряджав патріотизмом і нагадував українцям про їх славну історію і про непросту, але почесну місію відстояти свою державність, національну ідентичність та європейський вибір.

"Диктант національної єдності задумувався 16 років тому саме як спосіб об’єднатися навколо слова. Наша першочергова мета не стільки перевіряти грамотність, хоча це також дуже важливо, скільки закликати все більше людей приєднуватися, писати і надсилати нам листи, – розповідає про радіодиктант головна редакторка Першого каналу Українського радіо Аліна Акуленко. –Диктант диктує Олександр Авраменко – доцент Київського університету імені Бориса Грінченка, автор підручників і посібників з української мови. Він і складає оригінальний текст. Диктант ніхто, крім нього, не бачить і не знає. Олександр приходить в студію і починає диктувати".

Студенти відмітили, що така акціяважливадля нашої державності, особливо в сучасних умовах. Народу без мови не існує. Саме тому потрібно звертати увагу людей на проблеми розвитку та функціонуванняукраїнської мови. Популяризувати українське слово, бо говорити та писати правильно рідною мовою –  це честь і повага до свого коріння!

 

 

 

 

 

<< Назад до списку