анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Ярмарок національних страв «Українська смакота»

17.11.2016

Ярмарок національних страв

Україна здавна славиться своєю гостинністю, багатою і смачною кухнею. Борщі та пампушки, паляниці й галушки, вареники й ковбаси, печеня й напої з фруктів і меду відомі далеко за межами України. Наша національна кулінарія нараховує сотні рецептів.

Для любителів та поціновувачів українських традицій у нашому навчальному закладі відбувся ярмарок національних страв «Українська смакота». На гостей чекали цікаві оповідки, рецепти, пісні, прислів’я та багато іншого.

Наші молоді господині представляли апетитний борщ з салом (Т-11), деруни зі сметаною (А-11), запашний  пиріг з капустою (В-11), смачні млинці з сиром (В-21) та колоритні «Бендерики» з м’ясом (Т-31), а також  вареники з різноманітним начинням (Т-11 та Р-21). А на десерт покуштували чудовий каравай (В-22), солодкі вергуни та пиріг з яблуками, узвар (Т-21) та інші смачні витвори кулінарії, які символізують родину, добробут та домашній затишок. Гостей на святі пригощали стравами, приготовленими власноруч.

Ярмарок національних стравсподобався та запамʼятався всім у технікумі. Адже багато хто з гостей заходу висловлював  побажання: от би так кожного дня!

Щиро вдячні всім, хто прийняв участь у  ярмарку  українських страв. Зичимо миру, міцного здоровʼя, радості й побільше свят у нашому житті!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<< Назад до списку