день анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

Квітни, мово наша рідна!

17.11.2016

Квітни, мово наша рідна!

День української писемності  відзначає кожна людина, яка усвідомлює, що мова є безцінним надбанням людства. Адже мова – це душа народу: немає мови – немає народу!

Під час літературно-мистецького свята студенти  мали змогу «доторкнутися» до поетичного слова українських письменників, послухати пісні у виконанні своїх одногрупників, посміятися з дотепного гумору Павла Глазового, який цікаво інсценізували студенти технікуму.  Для зацікавлення молоді та детального й глибокого сприйняття матеріалу під час заходу використовувалися інноваційні методи  надання інформації із застосуванням технічних засобів: перегляд відеоролика «Соціальна реклама про українську мову», презентаційний супровід про перелік заборон функціонування української мовита слайдів про мову під час виконання пісень студентами закладу. На святі панувала весела, доброзичлива атмосфера. Студенти брали участь у мовно-літературній вікторині знавців рідного слова, зацікавлено відповідали на запитання.

Варто зазначити, що виховний захід був побудований на технології колективної творчої діяльності, що дозволило зробити кожного студента активним учасником організованої творчої діяльності. Спільна справа, його громадська і культурна значимість ще більше  згуртувала в колектив академічні групи, розвинула самостійність й ініціативу студентів, розкрила творчий потенціал кожного із них. Захід мав на меті виховувати любов до рідної мови, національної культури,підвищувати пізнавальну активність молоді,стимулювати  інтерес до постійного удосконалення особистої мовної ком­петентності, а також сприяти  розумінню важливості української мови як основи духовної культури.

Дякуємо за участь!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<< Назад до списку