анонс 1
Офіційне інтернет-представництво Президента України
Офіційний веб-сайт Верховної Ради України
Урядовий портал (Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України)
Міністесртво овіти і науки, молоді та спорту України
Науково-методичний центр аграрної освіти
Науково-методичний центр

МДЦ АРТЕК!

02.01.2017

    Студентам ВП “Донецький технікум ЛНАУ” випала така нагода відвідати та відпочити у МДЦ АРТЕК!

    У Міжнародному дитячому центрі «Артек» закінчилась VII зміна «Україна крізь простір і час». На неї приїхало понад 850 українських дітей, переважна більшість – з прифронтових територій Донецької та Луганської областей. Зміна тривала з 3 по 23 грудня. Протягом цього періоду юнаки та дівчата змогли виявити свої інтереси і прагнення, відчути свої здібності та покликання. Педагоги намагалися допомогти артеківцям зрозуміти, що ми здатні міняти себе, своє життя, свою країну. Оскільки зміна припадала на зимові свята, то однією з центральних подій стала акція «Коляда починається з «Артеку», у рамках якої відзначалися дні Святого Миколая, Святого Андрія та Стрітення. Крім того на молодь чекали фестивалі співдружностей «Коло друзів», які відкрили двері у мистецьку майстерню «Різдвяна зірка мрій», фольклорну програму «Ватра 12 місяців» і тематичний захід «Моя свобода – моя відповідальність». Періодом активної творчої реалізації став «Зимовий ярмарок ідей», в рамках якого артеківцям пропонувалось дослідити декілька тем: «10 зимових забав в Україні», «10 цікавих українських винаходів», «10 загадок від детективів», «10 витинанок зими», «10 головоломок з усього світу». Також там, ми змогли поринути в казку живопису та графіки у якій допоміг «Культурно-мистецький центр «Артек», та осягти граніт науки через вільний діалог учня з вчителем, пограти в навчальні квести та інтелектуальні батли в «Інноваційному освітньому центрі». До того ж в «Артеку» існувала захоплююча програма розваг: тематичні екскурсії, спортивні змагання, мистецько-фольклорні вечори, майстер-класи і зустрічі з відомими людьми, традиційний розіграш «Великого Кубку «Артеку», за який усім співдружностям довелося змагатися, демонструючи свої спортивні, інтелектуальні й творчі здобутки.     

     А починалось справжнє артеківське життя із прийняття головного документу Універсалу Єдності, в якому ми самостійно визначили і затвердили правила свого життя у центрі.

     Як все було для нас групи студентів ВП “Донецький технікум ЛНАУ”. Спочатку ми думали, будемо разом в цьому таборі, але як виявилося - ні. У цьому таборі був цікавий розподіл на співдружності і товариства, щоб більше здружитися і завести нових друзів, нас розділили. Це круто! В перший день було знайомство з Артеком. Кожна співдружність проводила знайомство з їх товариством. Були різні завдання і конкурси. Першим завданням було придумати в кожному товаристві назву та девіз загону. Перша співдружність мала назву Дарт Снегр; Друга – Космокотики; Третя - Вартові галактики; Четверта - Лавина ( LOVEinA). П ята - Феєрія талантів. Кожне співтовариство показало себе, свої таланти і отримали нагороди. Кожен проведений день тижня був по своєму цікавий. Проводилися різні квести, естафети, конкурси, шоу. Кожній дитині була можливість показати себе і відкритися в чомусь новому. Не було можливості нудьгувати. У вільний час кожен міг піти на різні гуртки в цьому чудовому таборі. Були такі гуртки: вокалу, гри на гітарі та ударних інструментах, хореографічний, прикладного мистецтва, художній, спортивний, туристичний, гурток" Панянка".

      Хочу поділитися своїм враженням про табір. Мені дуже все сподобалося: прекрасний персонал, вожаті, чисто і затишно; смачна їжа в їдальні, цікаві заходи. Я дуже рада, що мені випала така можливість побувати в Артеку. Все було круто, весело, не дивлячись на другий важкий тиждень, так як більшу частину звалив вірус і ми захворіли. Дякуючи медперсоналу і нашій підтримці один одному ми видужали. Найцікавішим був тиждень, де ми боролися за великий кубок Артеку. Кожна співдружність особлива, талановита, і просто класна, всі діти чудові, і вважаю що кожен переміг, бо важко визначити хто з нас кращий. Головний приз «Артеку» – Великий Кубок, отримала моя співдружність «Love in A». Вожатська нагорода – Малий Кубок – дістався співдружності «Дарт Снегр». Але хочу зазначити, що всі були МОЛОДЦІ! Дуже складно було прощатися на «прощальній свічці», бо ми звикли, полюбили один одного. Ніколи не забуду ці прекрасні моменти та спогади. Дитячий центр «Артек» назавжди залишиться у моєму серці!

 

Студентка групи Т-21 - Коберник Наталя

 

 

 

 

 

 

 

 

<< Назад до списку